Druhy povrchov, ktoré upravujeme:

Kontaktuje nás

1. otryskávanie betónu

Otryskávaním betónu odstránime takmer všetky nečistoty ako cementové mlieko, zatečená špina prach, hrdza z armovania, starý náter a podobne. Otryskávanie

betónu má viac úrovní. Od najjemnejšieho čistenia až po kamenitú štruktúru (industriálny štýl). Nie je betón ako betón, na to treba myslieť.

Nie každá betónová zmes je vylievaná ako pohľadová. Na fotografiách môžete vidieť rôzne výsledky otryskávania betónu. Treba myslieť aj

na dištančné prvky keď sa jedná o otryskávanie stropov. Pre viac informácií zavolajte alebo pošlite e-mail.

2. otryskávanie dreva

Otryskávaním alebo sódovaním dreva odstránime staré nátery, zošednuté časti dreva a ďalšie nečistoty. Drevo dostane druhý dych a vyzerá po otryskávaní sviežo,

pripravené na ďalšiu povrchovú úpravu(impregnácia, natieranie a pod.)

Dostaneme so do takých miest kde sa z bežnými brúskami nedostanete. Časovo efektívny proces povrchovej úpravy dreva.

3. otryskávanie tehly

Otryskávaním tehly odstránime zvyšky omietky, staré nátery a pivničné usadeniny a povlaky. Pri otryskávaní tehly treba prihliadať na jej stav a tvrdosť.

Máme skúsenosti s otryskávaním tehly pod dohľadom pracovníkov z pamiatkových úradov (Kaštieľ Voderady, Seredský kaštieľ).

4.otryskávanie kameňa, zámkovej dlažby

Otryskávaním kameňa alebo zámkovej dlažby odstránime nečistoty, ako sú zvyšky po špárovacích materiáloch, grafity, machy a lišajníky, olejové fľaky bez použitia chémie. Dostaneme sa aj do ťažko prístupných miest časovo efektívne. Dokážeme zdrsniť príliš klzké povrchy.

5. otryskávanie a renovácie kovu a kovových výrobkov

Otryskávanie kovových výrobkov sa využíva ako efektívny proces povrchovej úpravy. Kov sa otryskávaním odmastí a zdrsní.

Zdrsnenie je výhodou pre ďalšiu povrchovú úpravu ako je metalizácia alebo farbenie. Taktiež sa otryskávajú staršie skorodované kovové predmety(renovácia).

Po odstránení korózie sú otryskané/opieskované predmety čisté a pripravené na ďalšiu povrchovú úpravu.

6. otryskávanie plastov

Otryskávaním plastov odstránime nečistoty, alebo starý náter a podobne. Taktiež sa otryskáva plast pre efekt zmatnenia, alebo ako zdrsnenie pred ďalšou povrchovou úpravou bez použitia chémie.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás budeme čoskoro kontaktovať.

Kontaktné údaje